אנטי אייג’ינג

אנטי אייג’ינג

אנטי אייג’ינג הטיפולים מיועדים לעיכוב תהליך ההזדקנות ושיפור מרקם העור ומראהו. לשמור על עור צעיר למראה, רענן ומלא חיוניות. בקליניקה לקוסמטיקה פרא רפואית של אלה וסלבסקי – קוסמטיקאית רפואית ברחובות, מוצע מגוון טיפולי פנים מסדרת האנטי אייג’ינג המתקדמת מבית MARIA-GALLAND.

– הידרדרמי ליפטינג – hydradermie
– כוכב החורף – למיצוק והזנה

חברת Maria-Galland היא מותג בינלאומי הפועל ב-40 מדינות ומתמחה במוצרי קוסמטיקה יוקרתיים מבוססי ננו-טכנולוגיה למכוני קוסמטיקה מובילים ואתרי ספא. המוצרים מבית MARIA-GALLAND מהווים בסיס לטיפולי הפנים בתחום האנטי אייג’ינג בקליניקה. מוצרי המותג מבוססים על מרכיבים טבעיים ופעילים במיוחד אשר פותחו על ידי צוות מקצועי הכולל מדענים, דרמטולוגים, רוקחים ורופאים מהרמה המקצועית הגבוהה ביותר.

בנוסף, בקליניקה לקוסמטיקה רפואית של אלה וסלבסקי ברחובות עושים שימוש גם במוצרי SKIN-PCA, מותג המייצר מוצרי קוסמטיקה קלינית, קוסמטיקה רפואית. מוצרי PCA-SKIN הם מוצרי קוסמטיקה קליניים שפותחו על ידי רופאים וחוקרים ידועים בארה”ב. מטרת הטיפולים במוצרי PCA-SKIN היא לייצר חידוש תאים, לשמר לחות וחיוניות בעור, לשפר אלסטיות ולהקנות לעור מראה בריא. להתאמת טיפול אנטי אייג’ינג המתאים למצב עורך וקבלת פרטים מלאים לגבי כל סוג טיפול התקשרי וקבעי פגישת היכרות עם אלה וסלבסקי.

לתיאום פגישה צרי קשר בטל’: 08-9319687