טיפול באקנה

טיפול באקנה

טיפול באקנה, הוא טיפול באחת מבעיות העור המציקות ביותר.
למרות מספרם הרב של הסובלים מאקנה (תופעה המכונה בין היתר “פצעי בגרות”) קיימים מיתוסים רבים באשר לסיבות התופעה והדרכים לטפל בה. אקנה היא מחלת עור הפורצת בעקבות שינויים הורמונאליים בגוף (במיוחד במקרים של אקנה אצל בני ובנות נעורים, אך גם במקרים של אקנה אצל נשים בגיל המעבר או אצל אנשים הסובלים מבעיות תפקוד בבלוטת התריס). לאקנה יכולות להיום גם סיבות סביבתיות הקשורות לחשיפה של העור לגורמים מזהמים.

היווצרות האקנה הינה בעיקר באזורים בגוף בהם העור עשיר בבלוטות חלב (פנים, חזה, גב, כתפיים וכד’). בבלוטות החלב נוצרים עודפים של חלב המצטבר וסותם את פתח הבלוטה. אלה הם ה”קומודונים” הידועים גם בשם “שחורים”. קומודונים אלה מזוהים על ידי הגוף שגוף זר, כך שהגוף מפעיל את המערכת החיסונית נגדם. המאבק הזה בא לידי ביטוי באמצעות הופעת אדמומיות בעור, נפיחות ואף כאב, במיוחד אם מתרחשת גם הופעה של חיידקים בתוך החלב, המזהמים את העור ויוצרים דלקת. דלקת זו גורמת לכיסי מוגלה בעומקים שונים של העור. רמות החומרה של דלקות העור האקנתיות נקראות בשלב ראשון קישריות או פפולות, בשלב שני פוסטולות ובמקרים הקשים אלה ציסטות ואפילו אבצסים שקשה מאוד לטפל בהם. ככל שהאקנה עמוק וחמור יותר כך קשה יותר לטפל בו וקשה למנוע היווצרות של סימנים בעור לאחר ריפוי המחלה.

אלה וסלבסקי משתמשת בשיטות מתקדמות במיוחד לחיסול האקנה, ביניהן שיטת ה-PTR המעניקה פתרון פשוט לבעיה מורכבת זו. הטיפולים כוללים ניקוי עמוק של העור ופילינג המסייע לעור להתחדש תוך מניעה של התפרצויות חדשות של אקנה. הטיפול משולב בין טיפול בקליניקה עם הדרכה לשימוש בייתי נכון בתכשירים התומכים בתוצאה שהוגשה במכון. אין סיבה לסבול מאקנה. אין סיבה לסבול מנזקים בעור הנובעים מאקנה שכבר נפתר. קבעו פגישה עם אלה וסלבסקי, הקוסמטיקאית הרפואית שתפתור אתכם מהמבוכה והסבל.

לתיאום פגישה לטיפול באקנה צרו קשר עכשיו!