פוטו ריג’וביניישן

פוטו ריג’וביניישן

פוטו ריג’וביניישן – שימוש בקרן אור למטרת חידוש העור. טיפולי פוטו ריג’וביניישן מיועדים להבהרת והפחתת פיגמנטציה, כתמי שמש וכתמי עור מכל הסוגים והסיבות. כתמי עור (פיגמנטציה) מופיעים בעקבות חשיפת יתר לשמש או בעקבות שינויים החלים עם הגיל.

טיפולי פוטו ריג’ובינשיין מיועדים גם לטיפול בקמטוטים הנראים לעין הנוצרים עם הגיל והחשיפה לשמש הישראלית. קמטוטים, מרקם עור לא חלק, נימי דם מורחבים, ושינויים בגוון העור מופיעים בעור עם הגיל והשינויים הגופניים המתרחשים בגילאים המבוגרים יותר. נזקי עור כאלה אינם מכת גורל. ברובם ניתן לטפל באמצעות פוטו ריג’ובינשיין, השימוש בקרן אור טיפולית.

קרן האור בה משתמשים בטיפולי פוטו ריג’וביניישן היא בעלת שני אורכי גל. קרן האור בגל הקצר יותר מייצרת אנרגיית חום ומשיגה מספר תוצאות בשכבה העליונה של העור: הבהרת כתמים, שיפור גוון העור ושיפור מצבם של פגמי עור קלים. גלי האור נספגים בריכוזי המלנין המהווים את מרכז כתמי העור, מפרקים אותם ומאפשרים למערכות הניקוז הטבעיות של הגוף לסלקם. קרן האור בגל הארוך יותר חודר לעומק העור, מייצר אנרגיית חום והעור מגיב בייצור מוגבר של קולגן ואלסטין שהם הסיבים האלסטיים האחראים על גמישות העור וחוזקו.

טיפולי פוטו ריג’וביניישן מומלצים הן לשיפור מצב העור והן לשימור מראה רענן וצעיר של העור. טיפולים אלה הם חלק ממכלול טיפולי האנטי אייג’ינג המוצעים בקליניקה לקוסמטיקה רפואית של אלה וסלבסקי. בשילוב עם טכניקות אחרות מושגות תוצאות מרשימות של חידוש העור, חיזוקו וקבלת מראה רענן וצעיר לאורך זמן.

לתיאום פגישה צרי קשר בטל’: 08-93199687